niedziela, 13 maja 2012

Pasztet z drobiem Omega-3 dla smakoszy i amatorów zdrowego żywienia oraz testowanie

Po raz kolejny portal Uroda i Zdrowie zaproponował mi testowanie -tym razem pasztetów z drobiem Omega-3 firmy DROP czyli tzw. pasztety z kogucikiem.

Ja osobiście zawsze byłam fanką tych małych pasztecików, po prostu je lubię i tyle.
Ale : ( z materiałów producenta)
Żyjemy w czasach coraz większej świadomości żywieniowej. Wierzymy, że aby żyć długo i zdrowo nie możemy ignorować codziennej diety, a pokarmy, które spożywamy, poza atrakcyjnym smakiem, powinny zapewniać zbilansowaną dawkę składników odżywczych. Nowość – pasztet z drobiem DROP Omega-3 pozwoli nam zaspokoić obie potrzeby.
Żywność funkcjonalna – co to takiego?
Odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na zdrowe odżywianie jest żywność funkcjonalna, która nie tylko syci, ale również spełnia w naszym organizmie określoną rolę. Może wspomagać walkę ze zbyt wysokim poziomem cholesterolu, wzmacniać mechanizmy odpornościowe, działać przeciwzapalnie czy przywracać równowagę mikrobiologiczną układu pokarmowego. Pasztet z drobiem Omega-3 marki DROP spełnia założenia żywności funkcjonalnej - jego rolą jest dostarczanie nienasyconych kwasów tłuszczowych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Smacznie czy zdrowo?
Jesteśmy przyzwyczajeni, że smacznie niekoniecznie znaczy zdrowo,  Dzięki Pasztetowi z drobiem Omega-3 produkcji firmy DROP, nie musimy stawać przed trudnymi do rozstrzygnięcia dylematami żywieniowymi. Jest doskonały w smaku, a dodatkowo zawiera olej lniany - bogate źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych, które korzystnie wpływają na funkcjonowanie organizmu. Opakowanie pasztetu z drobiem DROP Omega-3 o pojemności 160g posiada wygodną zawleczkę, ułatwiającą szybkie i sprawne otwieranie. Dzięki Pasztetowi z drobiem Omega-3 z firmy DROP możemy cieszyć się tradycyjnym przysmakiem, mając pewność, że nasze wybory żywieniowe są korzystne na naszego organizmu.

      Tyle producent a teraz moje spotkanie z pasztetem.
Może ktoś powie że jest to jednak pasztet z puszki albo że ma konserwanty albo za mało drobiu albo za dużo.
Ja osobiście razem z moim partnerem spożyliśmy go na śniadanie i jak?
Ma delikatny smak i tylko ogórków małosolnych do niego mi brakowało ale jeszcze nie zakisiłam.
Nie jest to produkt który będę jadała codziennie ale od czasu do czasu ( jak będę miała ogórki to na pewno) jadałam i będę go jadała nadal a dodatek oleju lnianego (źródło kwasów Omega-3) tylko dodaje mu atrakcyjności i dlaczego mam nie jeść jeśli mi smakuje?
Polecam go wszystkim którzy choć trochę zwracają uwagę na to co jest dobre i zdrowe.
Firma Drop jest  producentem;
-konserw (pasztety,mielonki,szynki)
-tuszki, elementy i podroby drobiowe ( kurczak, kaczka, gęś, perliczka)
-pierza gęsiego i kaczego
Aktualnie firma DROP S., jest jednym z największych i najnowocześniejszych przedsiębiorstw branży drobiarskiej w Polsce.
Smacznego.

1 komentarze

  1. O raaaany... tyle o zdrowym odżywianiu i ani słowa o tym, że w tych pasztetach jest MOM? :/ Jeśli ktoś się zdrowo odżywia to z pewnością je ryby i olej rzepakowy pełne omega-3. Uzupełnianie ich pasztetami o wątpliwym składzie jest całkowicie zbędne...

    OdpowiedzUsuń

Miło że mnie odwiedziłeś....zostaw po sobie ślad.
Anonimie-podaj swoje imię.
Jeśli podoba Ci się mój blog to proszę dodaj go do obserwowanych.
Dziękuję i zapraszam ponownie.

Łączna liczba wyświetleń

Obserwatorzy Blogger