piątek, 21 października 2016

"Metoda dwupunktowa w praktyce. Jak wykorzystać energię pola serca" Melissa Joy Jonsson - recenzja książki

"Metoda dwupunktowa w praktyce. Jak wykorzystać energię pola serca" Melissa Joy Jonsson.
Dziś wkroczymy w sferę magii, która pomoże niejednej osobie zrealizować swoje marzenia.

Melissa Joy słynie ze swojej umiejętności zachęcania ludzi z całego świata, by podczas zabawy w polu serca uzyskali dostęp do kosmicznej świadomości i przez nią odnaleźli swoją prawdziwą, autentyczną moc.
Czym jest metoda dwupunktowa?
Dwupunkt to metoda wchodzenia w konwersację z kosmiczną świadomością, pomaga poszerzyć świadomość tak, by wykraczała poza rezonans z tym, co w danej chwili zauważamy lub czego doświadczamy, żebyśmy mogli być świadkami pojawienia się czegoś nowego.
Dwupunkt pozwala nam połączyć to co jest z tym czego pragniemy doświadczyć.
Każdy z nas może dokonywać dowolnych zmian w swoim zdrowiu, życiu i całym otoczeniu.
A wszystko za sprawą metody, którą praktykują już setki tysięcy ludzi na całym świecie. 
Ta książka zaprasza czytelników w podróż w głąb ich natury, by odkryli moc dokonywania transformacji rzeczywistości, jaką w sobie od zawsze noszą. 
Dzięki niej każdy człowiek może zbadać kosmiczną świadomość i wykorzystać swoje nieskończone możliwości, dostępne dzięki polu serca. 
 Autorka, wplatając dowcipne nawiązania do nauki, duchowości i praktyczne zabawy, wyjaśnia, jak zorganizowana jest kosmiczna świadomość. 
Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu w pracy z dwupunktem podaje bezcenne informacje, jak można poradzić sobie z różnymi życiowymi sytuacjami i wyzwaniami oraz doświadczyć pełnej radości i osobistego spełnienia. 
Kluczem do tego jest pole serca, które jest portalem do wewnętrznej mocy oraz osobistej i globalnej przemiany. Poprowadzi Cię on do nowej rzeczywistości opartej na jedności, miłości i nieograniczonym potencjale. 
Nauczysz się szybko wchodzić w pole serca, koncentrować się na nowych aspektach codzienności i obserwować przełomowe zmiany w swoim życiu. 
Przechodząc przez kolejne rozdziały publikacji uświadomisz sobie, że fizyka kwantowa jest nie tylko zrozumiała, ale i niezwykle praktyczna. 
To dzięki niej dane Ci będzie zrealizować wszystkie swoje marzenia. 
Książkę otrzymałam dzięki uprzejmości  Strefa Duszy.
                            Nauka czynienia cudów!

0 komentarze

Prześlij komentarz

Miło że mnie odwiedziłeś....zostaw po sobie ślad.
Anonimie-podaj swoje imię.
Jeśli podoba Ci się mój blog to proszę dodaj go do obserwowanych.
Dziękuję i zapraszam ponownie.

Łączna liczba wyświetleń

Obserwatorzy Blogger